| gab0ru a întrebat:

Vreau sa joc la loto(Grecia) si alte tari. Dar nu stiu ce sa scriu pe acel bilet (stiu ca numere) dar nu stiu cate si altel chestii. Ma refer la publicbet si casa pariurilor. Si despre sistemul de pariere la fotbal. 6/11, 9/11 etc, Funda

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Se extrag 20 din 80 de numere. Un numar are cota 3 si ceva. La 2 numere ai cota 13, la 3 numere ai cota 66. Cu cat adaugi cate un numar, cu atat vei avea castigul mai mare. Ca sa joci la loto te duci la casa si ii dai o foaie cu cateva numere scrise, ori i le dictezi si ii spui tara. Sunt mai multe. Grecia Kino mi se pare cel mai ok, extragerile fiind rapide si dese.

| gab0ru explică (pentru AFR81):

De exemplu eu ma duc maine si o sa fiu la public bet pe la ora 10:30. Scriu pe foaie : 3, 12, 15, 22, 26 si Grecia Kino?

| AFR81 a răspuns (pentru gab0ru):

Poti sa scrii doar numerele si sa-i zici la casa "vreau si eu la Grecia Kino numerele astea". O sa te intrebe la ce extragere le vrei (sunt mai multe, din 15 in 15 minute parca).