| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma angajez undeva.
Stie cineva unde poti sa lucrezi in zilele, Luni, Marti, Miercuri, Joi si Duminica eventual si Sambata dupa 12? sau ce mi s-ar potrivi, o sa fac un masterat in Istorie si am multe ore vinerea si duminica doar un Curs, si trebuie sa ma angajez undeva sau sa imi ridic o afacere in restul de 5 zile + sambata.

8 răspunsuri:
| darkzor a răspuns:

Te poti uita pe http://neobuxmeanmoney.blogspot.com/, iti explica cum sa faci bani pe internet

P.S O sa ai nevoie de o suma mica la inceput ca sa iti iasa sume mari mai tarziu

| sandrin4sabin a răspuns (pentru darkzor):

Nu mersi, imi doresc si o activitate. ca sa fac ceva bun, ma pricep la lucruri manuale ca am facut sculptura la Facultate, dar nu vreau sa traiesc din arta ca m-as simti ca o prostituata big grin

| agnessme a răspuns:

Mai ai o sansa! http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi!

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA!

| Flaviu_7397 a răspuns:

Paznic

| sandrin4sabin a răspuns (pentru Flaviu_7397):

Am fost paznic in anul 3 de facultate si am renuntat ca sa pot sa imi fac licenta in ultima luna, ideea e ca la paznic indiferent de schimburi vinerea seara nu inseamna ca scap, si iarna am lucrat si sambata.

| silviutzus21 a răspuns:

Ai auzit de reforma in domeniul sanatatii?

Viata ne ofera de multe ori oportunitati pe langa care trecem indiferenti si neinformati. "Implica-te!" este crezul echipei noastre. Indemnul meu pentru tine este succint, dar complet: Implica-te acum!

Fiind activ la reforma nu va trebui sa convingeti pe nimeni, nu va trebui sa vindeti nimic, va trebuie doar sa ajutati persoanele din jurul dvs. sa isi gaseasca asiguratorul potrivit.

In martie 2012 cand va incepe reforma in sanatate deja vom avea o lege, practic fiecare roman va stii ca trebuie sa semneze o asigurare de sanatate obligatorie si gratuita. Daca nu vor semna cu dvs. vor semna cu siguranta cu alt agent. Persoanele care nu vor dori sa semneze de buna voie asigurarea privata de sanatate, vor fi distribuite aleatoriu catre o casa privata de sanatate, cee ce nu este in avantajul nimanui deoarece in momentul in care vor avea nevoie de ingrijiri medicale poate vor fi nemultumiti si vor regreta ca nu au facut alegerea corecta.

Daca esti o persoana deschisa, motivata, comunicativa, energica, implica-te in reforma sistemului de sanatate.
Munca depusa iti va asigura un castig substantial in doar 6 luni de zile.

Transforma-te in agentul familiei si prietenilor tai si alatura-te echipei noastre.

Pentru detalii viziteaza site-ul www.reforma-sanatate.ro

| silviutzus21 a răspuns:

Test