| Adde396 a întrebat:

Vreau sa-mi gasesc un job pentru aceasta vacanta... As vrea sa fie ceva ce pot lucra de acasa. Stiti unde as putea gasi/incerca asa ceva? Aaa. si sunt minora >:".

2 răspunsuri:
| Razvan03Andrei a răspuns:

Mda.happy
Si eu sunt minor si sa stii ca nu prea poti face nimica la varsta asta, mai ales de acasa..Parca erau job-urile alea Avon si care mai erau, dar nu sunt sigur.

| JustSMILEandFUCKoff a răspuns (pentru Razvan03Andrei):

Draga Razvan03Andrei, ca sa fii reprezentant Avon trebuie sa ai peste 18 ani. happy Din cate am inteles eu, exista ceva jobb-uri gen sa imparti pliante si daca esti la liceu mi se pare ca poti face si ceva voluntariat, dar acolo nu te plateste nimeni.