| isshmen a întrebat:

Vreau sa`mi i`au un domeniu. ws. te afiliezi cu ei si pentru fiecare afiliat iti da 1$ pe luna. dar tu platesti domeniul 10$ pe luna.cica cu cat ai mai multi afiliati cu atat iti merge mai bine.ca sa fac?

PS: Afiliatii sunt pe 5 nivele.mersi!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

laughing))
Excelenta afacere!
Pentru ei!

P. S. - Ai facut aritmetica in clasele 1-4?

8 răspunsuri:
| maria a răspuns:

Incearca sa faci altceva, tu muncesti si altii iau roadele, fa altceva, nu merita osteneala, vin cu lectiile invatate de asa zisi "oameni de afaceri" straini, in realitate nu fac altceva decat sa manipuleze oamenii, sa castige bani si sa le transmita oamenilor sentimentul ca vor castiga si ei candva, ca vor avea bani, un alt statut social, e un fel de "sclavagism mascat", scuza-mi exprimarea asa de sincera si directa, alegerea iti apartine, dar parca sa muncesti asa pe nimic, parca nu e bine...ai grija de tine, viata si deciziile trebuie sa iti apartina, ca de aceea esti OM.

| dragosh1gdi a răspuns:

Informati-va mai intai despre ce este vorba si apoi dati-va cu parerea. sau (cel mai bine) inscrieti-va pe cele 7 zile gratuite (free TRIAL) si atunci veti sti ce aveti de facut. este un online Multi Level Marketing si nu o schema piramidala. nu vei castiga nimic daca nu muncesti pentru a promova afacerea decat propriul tau site gazduit pe serverele GDI, dar nici nu trebuie sa astepti nu stiu cate luni pentru a ajunge in varful vreunei piramide si a castiga de 'nshpe ori suma cotizata la inscriere. poti castiga mult mai mult decat cei dinaintea ta, totul depinde de eforturile si seriozitatea ta.
sistemul este explicat in 7 pasi usor de parcurs (10-15 min) pe site-ul meu: www.financiar.ws
for English: www.website.ws/dragoshso

| dragosh1gdi a răspuns:

Ca sa nu mai fie vreo indoiala ca nu se castiga sau nu se plateste in GDI (domenii. ws), am pus pe site un print screen din contul meu de PayPal cu plata castigului pe luna octombrie: www.financiar.ws

Mult succes GDI-istilor!

| kaumi a răspuns:

Este clasicul sistem piramaidal din care castiga doar cel care e in varf. Restul trageti tare sa aduceti cat mai multi, care sa ii creasca si mai mult veniturile. Si voi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te costa sa incerci singur cu cit intrebi mai mult ai sa te indepartezi de raspunsul adevarat, fiecare intelege dupa cit il duce capu, stiu de aceasta oportunitate de 2 ani de zile dar am tot aminat si mam luat dupa minti luminate si n-am facut nimic un prieten sa apucat de afacere si primeste cecuri in dolari dar eu primesc... ceam investit nimic, orice domeniu ai avea trebuie sal platesti si nu primesti nimic la ei cit vei munci atit vei avea gandeste-te si singur daca ai minte. Daca vrei apucate si nu mai intreba caci sunt multi care ar vrea sa nu cistigi nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum se observa peste tot unde se deschide cate un subiect despre afacerea GDI, cei care o critica...sunt cei care nu au incercat-o.care nu stiu despre ce este vorba. dar isi dau si ei cu parerea din ce au mai auzit de la alte pers:) deci afacerea GDI este una din cele mai serioase "metode de a face bani pe net" acum totul depinde de tine:). cat de mult te implici! pentru mai multe informatii va invit sa vizitati site-ul www.mydeal.ws urmariti filmul de prezentare!

WebSite : www.MyDeal.ws
E-mail : gdi.bogdan@yahoo.com

| gdibogdan a răspuns:

Dupa cum se observa peste tot unde se deschide cate un subiect despre afacerea GDI, cei care o critica...sunt cei care nu au incercat-o.care nu stiu despre ce este vorba. dar isi dau si ei cu parerea din ce au mai auzit de la alte pers:) deci afacerea GDI este una din cele mai serioase "metode de a face bani pe net" acum totul depinde de tine:). cat de mult te implici! pentru mai multe informatii va invit sa vizitati site-ul www.mydeal.ws urmariti filmul de prezentare!

WebSite : www.MyDeal.ws
E-mail : gdi.bogdan@yahoo.com
ID Mess : gdi.bogdan