| Edutzu_Edi_2000 a întrebat:

Vreau sa retrag 35 de dolari din contul payoneer in contul bancar personal si nu pot face asta, are cineva idee daca exista o suma minima pe care sunt nevoit sa o retrag?

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

50 de dolari este suma minima!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi luni la bancă si întreaba i pe ei

| Sophieka a răspuns:

Si ai si taxe de retragere + convertirea in lei. Daca ai cardul Payoneer... Du-te si retrage banii direct de la orice bancomat.

| Sophieka a răspuns:

Stai putin. Daca dispui deja de cardul Payoneer, atunci nu ai o suma minima pentru a retrage banii direct de la bancomat. Adica ai, acea suma minima de 10 lei, ca bancomatele nu ofere si bancnote de 5 lei sau 1 leu. Dar daca vrei sa iti trimiti banii pe contul tau din Romania ( transfer caruia nu ii vad sensul daca ai card Payoneer ) atunci suma minima de transfer este de 50 de dolari.

| Edutzu_Edi_2000 explică:

Ohh, ok.
Mersi pentru raspuns.