| Robert200104 a întrebat:

Vreau sa retrag banii din aplicatia crypto.com, intru pe portofelul fiat dau withdraw dar imi apare o chestie cu SEPA sa activez dar nici macar nu pot activa. Apas pe activeaza dar nu ma trimite undeva concret, am cautat tutoriale si acolo nu apare sa activez ceva de genul asta, apare contul cardului unde poti retrage banii, la mine apare diferit. Am cautat peste tot cum sa scot banii, mi-ar fi de mare folos daca ati putea sa ma ajutati cu un raspuns, nu ma pricep bine in zona de crypto sunt la inceput, nu stiu cat de bine m-am exprimat dar cred ca v-ati dat seama despre ce problema vorbesc, un raspuns ar fi de mare folos.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

How do I activate SEPA?
To enable countries/regions for SEPA
Choose the. icon, enter Countries/Regions, and then choose the related link.
Choose the Edit List action.
Select the SEPA Allowed check box for each country or region that you want to enable for SEPA.
Choose the OK button.