| aℓèè a întrebat:

Am un cont de facebook nou si nu imi mai apare ca inainte sa imi activez cronologia(timeline).Cum mi-o pot activa? Fiindca am cautat si pe facebook Introducing Timeline, dar cand trebuie sa apas 'Get timeline' nu pot.

Răspuns Câştigător
| JustAGirlxD a răspuns:

Stai liniştită:*. Şi eu am păţit la fel happy. Nu te lasă acum pentru că e cont nou, mai peste o săptămână 2 îţi va apărea să dai 'Get timeline'! love struck
Sper că te-am ajutat :*
Fundiiiţă puppy dog eyes O.o

| aℓèè explică (pentru JustAGirlxD):

Mutumesc mult!love struck:*

| JustAGirlxD a răspuns (pentru aℓèè):

Cu plăcere kiss love struck

| aℓèè explică (pentru aℓèè):

Astept sa imi apara...fiindca acum nu pot sa o dau...

| JustAGirlxD a răspuns (pentru aℓèè):

rolling eyes te cred big grin... şi eu am făcut la fel laughing X_x

| aℓèè explică (pentru JustAGirlxD):

Da...:dziceam de funda.Nici acum nu imi apare...

| JustAGirlxD a răspuns (pentru aℓèè):

Încă nici n-a trecut o săptămână happy :*