| Vasi321 a întrebat:

Vreau sa scot o suma de bani de pe cardul euroline cash 300 de lei de exemplu care este dobanda si in cat timp trebuie sa- i pun inapoi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dobanda este foarte mare cand scoti cash, cumva 30-40% si trebuie sa plaetsi banii inapoi in termen de 30 de zile, ori platesti dobanda.

| Desutsu a răspuns:

Din intamplare am dat de intrebarea ta si m-am gandit sa-ti fac un bine sa-ti raspund. Am avut nevoie de niste bani pentru o operatie si am scos de pe cardul Euroline, acum ma seaca de bani, dobanda in cazul meu fiind enorma si am platit deja peste 20 si ceva de milioane avand in vedere ca nu am scos nici macar 10 si mai am de platit 1 an. Documenteaza-te mai intai si vezi cum e in cazul tau, la mine a fost aiurea si platesc greseala acum

| Desutsu a răspuns (pentru Desutsu):

1 milion/luna platesc