| cony_4682 a întrebat:

Vreau sa stiu cum pot deveni reprezentat la infinity. Stie cineva ceva?

Răspuns Câştigător
| giliolla a răspuns:

Sunt reprezentant la Infinity, te pot insnscrie, trimite mi e mail la giliolla@yahoo.com

6 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Da intri pe site, faci o cerere online si te v-a contacta un reprezentant zonal, caruia trebuie sa-i trimiti in prima faza on line, imprimatele pe care le descarci si le complectezi iar mai pe urma le vei trimite si personal reprezentantului respectiv.Ai grija ca produsele electronice si electrocasnice de la ei sunt slabute...

| criss10 a răspuns:

INSRIU REPREZENTANTI; INFINITY:cosmetice, parfumuri, bijuterii, textile, detergenti, electice, electronice, papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%, livrare prin curierat.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro

E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.

catalog www.ebiju.ro

AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro

Pentru relatii suplimentare trimite mail la adresa raceancecilia@yahoo.com

Rog seriozitate.

| claudiea79 a răspuns:

Da intra pe saitul lor; www.infiniti.ro. acolo unde arata o harta mica cu bucurestiu. intri pe sait. la rubrica cariere si trimiti un email. mult noroc

| claudiea79 a răspuns:

Intri pe sait la infinity; www.infiniti.ro. intri la sectiunea cariere si le trimiti un e-mail ca vrei sa fii reprezentantul lor mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi putia sa te ajut!

| ancaid a răspuns:

Id ancasimanu