| raluca_9805 a întrebat:

Ce trebuie sa faci pentru a deveni reprezentant infinity?

Răspuns Câştigător
| criss10 a răspuns:

Sunt reprezentant de 4 ani si te pot ajuta, dupa complectarea fiselor vei primi parola si un cod de reprezentant pentru a putea trimite comenziile on-line. daca doresti inscriere iti pot trimite un catalog.
INFINITY:cosmetice, parfumuri, bijuterii, textile, detergenti, electice, electronice, papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%, livrare prin curierat.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro plata facturii; termen 28 zile se completeaza fisa de inscriere si contractul.
E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.Insrierea este gratuit si nu dureaza mai mult de 10 min pentru a primi codul si parola de reprezentant.
catalog www.ebiju.ro plata facturii termen 28 zile
AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro
Va astept ptr.inscrieri si detalii raceancecilia@yahoo.com

| Avram_Georgiana_1997 a răspuns (pentru criss10):

Vreau sa-mi trimiteti catalogul si de asemenea vreau sa devin reprezentant

| yuzuky a răspuns (pentru criss10):

Si daca nu poti atinge suma minima ce se intampla? si eu as dori sa ma fac reprezentant la infinity

18 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Te inscrii in GDI. Pentru a te putea inscrie, mergi pe www.webmoneyhq.ws vizioneaza filmuletul de acolo, dupa care te inscrii, iar daca ai intrebari, contacteaza-ma pe ID de mess: rserpu2@yahoo.co.uk Bafta.

| cryssu2008 a răspuns:

Eu unu ti-as spune cum sa nu devii reprezentant infinity. Nu stiu cum mai este acum, eu am fost reprezentat infinity acum vreo 4 ani. Si mai bine renunti sincer straight face si nici produsele nu sunt de calitate.

| roxanyk a răspuns (pentru cryssu2008):

Buna! am mai incercat sa ma inscriu si nu am reusit pentru ca faceau inscrieri cu plata inainte.am acasa contractul si fisa de inscriere. daca ma puteti inscrie va rog sa ma sunati la nr. 0767937994

| gloria_1375 a răspuns:

Pot sa iti ofer toate detaliile pe email - bonusuri, inscriere, produse...Trimite-mi un email pe gloria.cosmetics@yahoo.com si scrie-mi la subiect INFINITY. Se poate castiga chiar bine...

| Avram_Georgiana_1997 a răspuns (pentru gloria_1375):

Da, va rog; adresa mea este:rebecca.costy94@yahoo.com

| criss10 a răspuns:

Produsele sunt de calitate eu le-am folosit mai ales cele de curatenie sunt din Italia si cine le-a incercat mi le-a comandat si dupa aceea.Hainele, lenjeriile sunt BBC 100% si spun pentru ca sunt multumita de calitatea lor, poate nu ai incercat produsele.

Răspuns utilizator avertizat
| ana75 a răspuns:

Pentru mai multe detalii ma poti contacta pe email annamarya04@yahoo.com

| Alee_6048 a răspuns:

Intra pe site-ul lor, si undeva o sa gasesti despre cum te faci reprezentant si ce trebuie sa scrii, daca nu vb cu cineva care este reprezentantwinking

| Tanase_Robert_1983 a răspuns:

Vrei sa devii reprezentant infinity?
Acceseaza linkul http://infinityprod.tk/.
Ai aici toate detaliile

| Tanase_Robert_1983 a răspuns:

Vrei sa fii reprezentant infinity? intra pe http://infinityprod.tk/.gasesti aici toate detaliile

| Irimie_Adriana_1992 a răspuns:

Http://www.infinity-trade.ro/Home/RegisterOnline/?fid=16875940
Acesta este linkul pentru inscriere in echipa mea!
Inscrierea se face online, gratuit, :)
Nenumarate avantaje, precum plata la 30 zile, care se poate face dupa 3 luni de la inscriere; produse la un raport calitate-pret foarte bun; comisioane si bonusuri nenumarate, inclusiv pe produs, gamele beneficiaza de reduceri pentru reprezentanti de la o ora la alta!

| Pricope_Gabriela_Yfy_Alexia_1991 a răspuns:

Cum sa procedez sa devin reprezentant la infinity

| IonelaRoxanaH9r5 a răspuns:

Buna! Daca vrea vreo fata sa afle beneficiile INFINTY poate completa formularul: http://www.infinity-trade.ro/Home/RegisterOnline/?fid=16915896, si va fi contactata in cel mai scurt timp posibil!