| LucasGTR a întrebat:

Vreau sa stiu daca este profitabila o afacere! Vreau sa aduc marfa de afara, daca ati sti ce renteaza cel mai mult(cafea, haine, bauturi, etc! orice merge adus ce afara!

Răspuns Câştigător
| xt9000 a răspuns:

Nu prea conteaza ce aduci dar trebuie sa aduci in cantitati foarte mari.si sa le inzi mai ieftin decat in alte parti astfel incat sa platesti costu calatoriei si a masini

6 răspunsuri:
| biuuu a răspuns:

Da sa stii ca renteaza foarte mult.
nu cred ca o sa regreti daca o sa iti pui afacerea pe picioare!

| ytalyanu a răspuns:

Incearca cu accesorii,vei avea succes si profit mare, de ex. sepci ceasuri ochelari, etc. multa bafta

| Alexandra_5760 a răspuns:

Pai, cred ca ar trebui sa aduci haine.Mai ales ca acum a venit sezonul primaverii.Ugg-uri de primavara, rochite, sandale.etc:*
Aproximativ 90% dintre femei si fete sunt innebunite dupa haine asa ca:*
Fundita te roghappy daca ti-am fost de ajutor:*

| stroedaniel13 a răspuns:

Am observat ca aducerea de mobila din Germania se vinde foarte bine la noi.

Alte idei de afaceri bune aici: http://www.afaceri-profitabile.com

| danigandestedestept a răspuns:

E profitabila afacerea am un unchi care aduce din ucraina si cel mai bine ii merge cu partea care in Romania sunt mai scumpe castiga aproape 2000 lei pe saptamana pierderile sunt mici depinde cat de mare vreai sa iti deschizi spatiul comercial...

| Allexinoo a răspuns:

Daca vrei sa discutam mai multe contacteaza-ma pe adresa de messenger sau trimite-mi un mail.Adresa mea de e-mail este allexinoo_allexinoo@yahoo.com
O zi buna!