| Fllyyper a întrebat:

vreau sa stiu ce renteaza sa mai aduci de afara sa vinzi aici... Ideei sugestii, dau funda

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Absolut orice, fiindcă românii cumpără tot ce prind! Păi NU mai "băgam2 de toate aici: http://www.blogarismeromanesti.blogspot.com/ dacă nu mergea şmecheria cu prdusele!

3 răspunsuri:
| temugin a răspuns:

Eu iti spun despre ceva verificat de mine personalhappy
cumperi aparate de facut tigari si carcase goale si le vinzi in Romania cel putin dublu! eu le-am luat din Germania.
mai poti sa comercializezi produse electronice (camere foto, video, etc), cel mai bine din andorra sau franta!
poti sa faci de ex si cu alimente bio, care sunt ff ieftine afara, in comparatie cu Romania!
sa ai spor!