| roby223 a întrebat:

Vreau sa știu dacă pot trimite bani din contul bancar în cel de PayPal? Invers știu ca merge

Răspuns Câştigător
| unvecin a răspuns:

Se poate (am făcut): trimiți un payment request din contul paypal pe email-ul tău. Pe urmă plătești cu cardul acea cerință de plată. Și ai banii tăi mutați din contul bancar în contul paypal. Doar să folosești o altă adresă de email decât cea pe care e contul paypal, pentru că altfel îți dă eroarea: You can’t request money from yourself. Try asking someone else! happy

| roby223 explică (pentru unvecin):

Ms

| unvecin a răspuns (pentru roby223):

Cu plăcere.

3 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Nu e nevoie să trimiți. când cumperi ceva banii o să fie trași direct din cont, nu ai neapărat nevoie de bani în paypal ca să cumperi online, doar să ai un cont sau card legat cu acesta.