| dulcica_6275 a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu ceva. Am facut un card la cetelem in magazinul flanco unde am cumparat produse de 700 de lei iar rata lunara este de 50 de lei. Am citit mult cum ca astia ar fi mare teapa daca retragi bani sau faci cumparaturi. Va rog sa ma ajutati cum e cu acest card? Inca nu l-am primit si as dori informatii ca m-a cam luat frica. Cine are va rog raspundeti.

1 răspuns:
| RitaDeluxxxe a răspuns:

Nu este nicio teapa.Este gen un imprumut in banca.Adica trebuie sa restitui corect banii.Cat timp nu esti rau platnica nu se intampla nimic.