| heyulika a întrebat:

Vreau si eu sa ma angajez in Carrefour in Iasi ca promoter dar nu stiu cum sa procedez...Ma puteti ajuta? Am nevoie de un job part-time cat mai repede...

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Stiu ca este o firma care se ocupa cu asta in Iasi, niste foste colege erau promoteri si le trimitea in diverse locatii nu numai in Carrefour (inclusiv in benzinarii) le dadau ei tinutele tot, si faceau promotii pentru diverse produse, lucrau cu carte de munca.
Cred ca cel mai simplu ca sa afli firma, cand mai mergi in Carrefour vorbesti cu fetle respective, si sgur iti vor spune cum se numeste firma, daca mai fac angajari, etc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De promoteri se ocupa furnizorii de produse. cauta la ei joburile respective.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

In perioada 17 iunie � 15 august 2010, portalul HiPo.ro gazduieste

a 4-a editie a Targului Online de Joburi pentru Absolventi.

50 de companii de top recruteaza studenti in ani terminali si absolventi

din promotia 2010.

Creeaza-ti un CV pe hipo.ro si vei avea acces la:

- companiile ce recruteaza absolventi in momentul actual;

- 125 de oportunitati de cariera pentru absolventi din promotia 2010:

job-uri entry-level pentru tineri cu experienta intre 0 si 3 ani,

programe de trainee si internship;

- un ghid de angajare care te invata cum sa abordezi fiecare pas al

procesului de recrutare.

Afla mai multe accesand sectiunea dedicata de pe HiPo.ro.

In plus, daca iti inscrii CV-ul pe www.hipo.ro, poti castiga una din cele

12 sedinte de consiliere in cariera oferite de experti in resurse umane.

Te asteptam!

Sursa : Echipa HiPo.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In carrefour este ff multa aglomeratie mai bine nuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautam promoteri pentru Carrefour Felicia iasi, te rugam sa ne trimiti ceva si un numar de telefon pe contact@hypermedia.ro. multumim