| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un job pe internet dar sa fie ceva serios. stie cineva?

6 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Www.fileincome.com
Plateste pentru fiecare descarcare intre 0.25$ si 5$ chiar. Tutoriale si intrebari pe forum propiu

Răspuns utilizator avertizat
| gigel68 a răspuns:

Webchat mi se pare serios, se castiga bine. dar...

| ILŞMM a răspuns:

Păii.vânzătoare de produse AVON.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Sau contabilitatea; it-managment; depinde ce stii sa faci.
Un prieten de-al meu si-a deschis o mica comunitate si are 1-2 server. de counter, iar adminii dau lunar cate 3euro fiecare; 6admini * 2servere = 12admini * 2 euro = 24euro.
Mai scoate bani din bannere si reclamele puse pe site-ul comunitatii.

Tu poate te pricepi la mate. si gasesti o mica firma online care nu are contabil. Sii ii calculezi u toate alea gen. Profit; banii cheltuiti pe nu stiu ce...

gandeste-te ce stii sa faci cel mai bine pe net; P