| claudiarebecca a întrebat:

Vreti sa incepeti o afacere pe cont propriu fara investitii? www.superafacere.webs.com

3 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

La fel daca doriti sa faceti o afacere on-line si fara prea multe investii. GDI vinde domenii. WS, iar pentru persoanele care le inscrieti, primiti 1$/luna pe viata. Se foloseste metoda multi level marketing, astfel incat venitul tau creste foarte rapid. Aceasta chestie poate fi facuta si ca un hobby, trebuie sa lucrezi doar 1 ora pe zi, nimic mai mult. Pentru mai multe detalii vizitati www.webmoneyhq.ws Aici o sa gasiti un filmulet care o sa va explice tot cum functioneaza afacerea.

| Spintecatorul a răspuns:

Cam faci reclama.