| Nusuntcinecrezi a întrebat:

Daca ar fi sa incepeti o afacere, ce fel de afacere?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

O afacere in domeniul design-ului vestimentar si un restaurant

11 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Un magazin 2 in 1 : galerie de arta cu un studio de fotografie (la anul ne vom gandi sa deschidem unul in orasul unde locuiesc)

| iSwag a răspuns:

Mhm... as vinde apa imbuteliata in Quatar.

| Nusuntcinecrezi explică (pentru iSwag):

Cred ca o sa cumpar un excavator sa caut hazu` la gluma asta

| iSwag a răspuns (pentru Nusuntcinecrezi):

Daca ai 2 neuroni, unul obosit si celalalt plictisit, nu trebuie sa-mi contracarezi "gluma" cu o replica de genul asta.

Nici macar nu era o gluma. Acolo fiind zona desertica, este evident ca apa se gaseste in proportii mult mai mici fata de... Europa, de exemplu.

Poti cauta articole din ziare online in care se spune ca acolo apa este mai scumpa decat petrolul.

| Nusuntcinecrezi explică (pentru iSwag):

Am cerut niste sfaturi, intrebarea mea nu a fost "La ce afacere visati" asa ca nu ma asteptam la raspunsuri gen : Te duci in dubai si deschizi sex shop

| iSwag a răspuns (pentru Nusuntcinecrezi):

Mhm... daca e sa vorbim asa... M-as apuca de exploatari forestiere.

| Nusuntcinecrezi explică (pentru iSwag):

Ma bag, cumpar eu drujba si tu tir-ul laughing

| Bonux a răspuns:

Ma eu as începe sa plantez...

| Nusuntcinecrezi explică (pentru Bonux):

Si eu, verdeturi.

| gornistu a răspuns (pentru Nusuntcinecrezi):

Eu cred ca nu ar trebui sa ceri altora sugestii pana nu ai macar idee ce ti s-ar potrivi in functie de personalitate, bani disponibili, timpul pe care esti dispus sa-l investesti etc. Ca idei se pot da cu zecile dar poate nu iti place niciuna.