| radiovedete a întrebat:

WWw.PretMagazinOnline.Ro are preturi si servicii bune?
Vreau sa deschid un magazin online pe internet.

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Recomand www.ucoz.ro pentru ca iti poti face un magazin online cu unul dintre cele cateva sute de sabloane responsive si complet personalizabile (un sablon responsive poate fi vizualizat de pe orice dispozitiv conectat la internet), poti vinde un numar nelimitat de produse sau servicii, iti conectezi domeniul propriu.ro/.com si poti accepta plati cu cardul bancar sau prin PayPal. Toate optiunile acestea, precum si altele pe care nu le-am mentionat, se gasesc la 9.99$/luna! Sper ca te-am ajutat.

| LucaDezmir a răspuns:

Ca varianta poti incerca la katapulta.ro

| radiovedete explică:

Multumesc dar am ales WWw.PretMagazinOnline.Ro
Sunt mult mai fiabili ca platforma.
Poti aici sa vezi un magazin online: www.ascultamp3.ro

| radiovedete explică:

WWw.PretMagazinOnline.Ro au cea mai buna platforma de pe internet.

In 15 zile am primit din google peste 20.000 de vizite numai de pe cuvintele cheie incluse de catre ei in optimizarea magazinului online.

Sarbatori Fericite!