| AndreyG a întrebat:

Ce magazine online stiti care sunt safe? Sa aiba servicii bune, sa respecte garantia si preturi nu foarte mari. Vreau sa achizitionez de vinerea neagra un Nokia X2 si nu stiu de pe ce site sa-l iau.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG

| AndreyG explică (pentru suntserios):

Pff. din pacate nu mai au acest telefon. mai stii vreunul?

| suntserios a răspuns (pentru AndreyG):

Cum adica nu mai au acest telefon? au ditamai site ul sa nu imi zici ca nu gasesti acolo ce ai nevoie

| AndreyG explică (pentru suntserios):

Da, nu gasesc pe site. Voi trimite cateva mail-uri sa vad daca mai au de fapt sau daca vor primi.

Răspuns utilizator avertizat
| marian1985 a răspuns:

Ai aici un site cu magazinele participante http://vinereaneagra.eu/