| Ionut_Rusu_1993_jsY6 a întrebat:

Zalut! Vreau sa i au un laptop Asus care costa 1300 de ron in rate de la eMAG. Am adaugat in cos tot tot am dat la plata prin rate cetelem am bagat cnp tot cand dau trimite comanda nu mi-a mai dat formularul de credit sa l completez dc? Spune ca s-a trimis comanda dar nu am completat nici un formular ajutati-ma va rog dau funda!

1 răspuns:
| Live4Ride a răspuns:

Nu poti cumpara in rate online decat cu card! Daca vrei prin Cetelem trebuie sa le duci adeverinta de venit si dupa ce iti aproba creditul abia atunci poti sa faci comanda pe internet in urma aprobari de la cetelem, dar au dobanda foarte mare nu te sfatuiesc! mai bine faci un card de credit si ai dobanda 0 ZERO in maxim 12 rate depinde de ce card iti faci!