| madalykuka a întrebat:

Zicei`mi si mie va rog niste site`uri unde pot sa postez gratis niste anunturi referitoare la gasirea unui job in timisoara,,, VREAU SA POSTEZ EU.
multumesc mult:* SI DAU FUNDITA >:"

4 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Scrie ~ anunturi gratuite~pe google, ca-ti va scoate foarte multe site-uri utile.Acolo dai adauga anunt nou, completezi rubricile necesare, localitatea in care vrei sa apara anuntul si gata.Succes! Daca nu, plaseaza ceva-ul tau pe myjob, e-jobs etc si asteapta sa fii contactata.

| annaliana a răspuns:

Ejobs, Bestjobs te inscrii acolo si in fiecare zi primesti mailuri cu locurile de munca pe care le soliciti.

| cosmincola a răspuns:

Intra pe :pretul zilei si da anuntul