| anonim_4396 a întrebat:

A citit cineva "320 de pisici negre" sau "O toaleta a la Liz Taylor" de Rodica Ojog-Brasoveanu? Merita?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le-am citit la data primei aparitii. Sigur ca merita citite, Rodica Ojog-Brasoveanu este unul dintre cei mai buni scriitori de literatura politista din lume. N-o sa-ti para rau daca le citesti, de altfel toate cartile ei (si a scris multe) sunt foarte bune. Lectura placuta!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Am citit si recitit cu maxima placere TOATE cartile Rodicai Ojog-Brasoveanu. Merita fiecare cuvant citit!

| corolav a răspuns:

Toate cele 35 de cărți scrise de Rodica Ojog Brașoveanu sînt excepționale. Păcat că a murit această femeie la doar vîrsta de 63 de ani. ( la 2 septembrie 2002)

| Rockart a răspuns:

Cărţile Rodicăi Ojog-Braşoveanu nu au cum să te dezamăgească.

| Memecy a răspuns:

Nu cum e e tare? despre ce este?