| WhiteLife a întrebat:

As vrea sa stiu si eu o librarie online sau un magazin online de unde as putea sa cumpar "320 de pisici negre" de Rodica Ojog-Brasoveanu (sub 20 RON).

Răspuns Câştigător
| nikkoss29 a răspuns:

Incearca aici, dar costa 24 de lei
http://bit.ly/RQliz0

| WhiteLife explică (pentru nikkoss29):

Multumesc mult!
Am cautat pe o groaza de site-uri si am gasit nul=mai cu 26, 27, 29, 32, 36 de lei.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WhiteLife explică (pentru annytzatza):

Iti multumesc si tie mult pentru link, dar eu as dori sa o cumpar pentru ca mama nu ma lasa o citesc la calculator, iar daca as scoate-o mi-ar consuma prea mult tus si foi.