| fapfap a întrebat:

Un rezumat pentru cartea "o toaleta a la liz taylor" de Rodica Ojog Brasoveanu? Am cautat foarte mult unul si nu am gasit din pacate...

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste cartea, e foarte draguta și nici nu e mare. Apoi vei putea face chiar tu rezumatul

| fapfap explică (pentru Brigaela):

Aha. nu e mare. la tine presupun ca si Biblia e floare la ureche nu?

| Brigaela a răspuns (pentru fapfap):

Nu, sigur ca nu. Dar cartea asta o citesti lejer in 2-3 zile. Mai ales ca te va prinde, e interesanta si foarte frumos scrisa

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E o carte politista, foarte bine scrisa si pasionanta. Eu am citit-o in 3 ore, pentru ca n-am putut-o lasa din mana.
Nu se poate face rezumat la o carte politista, deci...citeste-o!
Ca sa te ajut, uite: tablou furat, ascuns, gasit.