| Oanasheqher a întrebat:

A facut cineva, cursuri de design interior? Daca da, v-au ajutat?

4 răspunsuri:
| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Eu am avut la facultate în primul și al doilea an. Da, au fost interesante și am ocazia să pun în aplicare tot ceea ce am învățat în anii respectivi atunci când mă apuc de casa mea. Vrei să faci cursuri de designer de interior? happy

| Marta123gh5 a răspuns (pentru ChristianKalman):

Ai făcut facultatea de design interior? Dacă da, mi-ai putea spune cum e, ce se studiază..sa-mi dai câteva detalii?

| ChristianKalman a răspuns (pentru Marta123gh5):

Nu am făcut facultatea de design interior, am avut doar cursuri la Facultatea de Arhitectură.

| MariusGeorgeTipa a răspuns:

Poti studia si in afara unei facultati, arunca o privire aici https://www.softedu.eu/design-interior.html