| laryedy a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine, va rog! Am un proiect aprobat pe masura 112, din sesiunea iunie 2010 si trebuie sa fac un curs obligatoriu pentru contabilitatea fermei.Stie cineva unde se face si daca mai este vreo sesiune pentru acest curs? Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Ai incercat la AJOFM (somaj)? Ei fac cursuri, doar ca trebuie sa astepti. Daca nu, poti merge la ei si te vor indruma catre o firma privata. Sunt foarte de treaba, sa stii, mergi luni la ei si te vor ajuta.

| Denisa_Semen_1995 a răspuns:

Pai, ar trebui sa intri pe net si sa scrii asa: proiecte pentru 112 si o sa gasesti respunsul.mult noroc