| eustacke a întrebat:

Salut!
De unde/ cu cine pot vorbi și eu pentru un moment de 10-20 min de stand up la o nunta? Nu vreau neaparat sa fie cunoscut, poate fi oricine, doar sa fie bun... Poate nu caut eu cum trebuie, dar nu găsesc nimic.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si noi de unde sa stim? Nu spui nici macar localitatea.
Ia legatura cu Bobonete.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu stiu daca o nunta este locul potrivit pentru o atmosfera de stand up.
Mai bine cauti un "magician", mai ales daca e vorba de doar 20 de minute.
Niste trucuri intelegi si beat, dar niste glume lungi, nu prea, mai ales imbracat la 4 ace, intr-o inghesuiala de restaurant, printre platouri cu carne de porc.

| Furnicuta000 a răspuns:

La iumor se roaga de tine sa te duci. Serios vorbesc, nu mai au concurenti care sa se duca de bunavoie si au inceput sa ia lume de pe tik tok sa ii roage sa apara la emisiune. Pe unii ii si platesc. Problema e ca daca ai un moment slab sau meh, nu te difuzeaza la tv dar tot ramai cu experienta. Sau poate ai noroc si apari la tv. Doar da-le mesaj, mail etc ca gasesti datele lor pe toate site-urile si inscrie-te.
Mai erau si la club 99 in Bucuresti seri dedicate amatorilor, open mic parca se numea, si multi asa au ajuns cunoscuti

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Aa scuze am citit gresit, am crezut ca tu vrei sa te lansezi in industria asta laughing

| mODIN a răspuns:

Uita-te de open mic-uri la tine in oras si mergi odata si vezi cine te atrage de acolo. Dupa ce se termina momentul, te duci direct si vorbesti cu persoana.