| Ella_Dany_1995 a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu ceva idei de scenete, ceva distractiv pentru seara de Revelion! Vreau ceva special si unic(sunt clasa 11)...

3 răspunsuri:
| vRawr a răspuns:

Tu ceri ceva unic de la altii? Ce abusurd, daca vrei ceva intr-adevar original, creeaza tu, nu cere de la altii, ca atunci este in uz comun, nu "unic" cum doresti tu...

| vRawr a răspuns:

Punete capra si zii unuia sa te... in fata tuturor, si vei "incita" spectatorii... Cat de absurd.

| Ella_Dany_1995 explică:

Vroiam sa zic ceva interesant, care va incinta toata lumeahappy