| Christinne14 a întrebat:

la noi in scoala se apropie serbarea de Revelion, fiecare clasa va trebui sa prezinte idei, va rog da-ti-mi ceva idee si mie, scenete, cintece sau prezentari! Mersi...

1 răspuns:
| BlueViP a răspuns:

Ati putea face un fel de sceneta in care sa folositi un paravan dupa care un elev sa se schimbe de niste haine mai vechi si urate intr-o tinuta frumoasa si stralucitoare, din trist sa devina fericit sau asa ceva si toti sa se bucure cand il vad ca apare ca AN NOU