| Causanu_Elena-Ramona_1981 a întrebat:

Am 13 ani.ce cadou mai special as putea face de mana de craciun pentru parinti? ceva original, siteuri.

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Http://weheartit.com/entry/143290672/via/GeoMagda?page=20
http://weheartit.com/entry/143282033/via/GeoMagda?page=21
iar în interior îi pui tu ceea ce vrei sau îi scrii ceva
Alte lucruri interesante mai găseşti tot pe acest site.

5 răspunsuri:
| Satana_Costin_1997 a răspuns:

Un Vibrator si o papusa conflabila cel mai bun cadou

| Elisa2809 a răspuns:

In general parintii prefera obiecte cumparate sau haine. Dar daca vrei sa le faci un cadou mai sentimental iti propun urmatoare lucruri: un album foto pe care sa-l decorezi tu cum doresti si sa pui toate pozele familiei tale, sau o rama de tablou, o felicitare, etc.

| MARRInna16 a răspuns:

Poti sa le faci o felicitare https://www.youtube.com/watch?v=YuV5EoHQh7I
Sau poti sa faci un cadou mai simplu; adica sa personalizezi un obiect din casa ceva care le place mult

| vio13 a răspuns:

Buna!♥Si eu am 13 ani si eu ma gandesc ce cadou pot sa le fac eu parintilor deci... poti face:iei o cana alba si scrii cu un marker permanent pe ia un mesaj ....gen:I LOVE YOU♥, MERRY CHRISTMAS♥SI ASA mai departe sau poti sa ii faci un cadou mic care sa vina din →♥← SPER CA TE AM AJUTAT

| stely16 a răspuns:

Ar trebui sa i faci un cadou, incat sa isi dea seama cat de mult o iubesti. Sa fii mai cuminte si sa mai ajuti la treburile casei. Ai putea sa ii cumperi o rama in care sa pui o poza cu toata familia, un buchet de flori, un lantisor in care sa pui o poza cu tine si cu ea. Sper ca te-am ajutat