| alinn111 a întrebat:

Am auzit acum un an despre o carte, insa nu mai imi amintesc nici titlul ei, nici autorul... oricum, cartea este despre o persoana care are personalitate dubla, care ziua este politist, detectiv, nu stiu sigur, iar noaptea este infractor, criminal, cum ziceam nu stiu sigur nici asta... chit ca ajunge sa investigheze/cerceteze propria crima sau propriul caz. Nu ma poate ajuta cineva cu titlul sau macar autorul cartii?

Răspuns Câştigător
| DuffyX a răspuns:

Cred ca e cartea,, Sus mainile domnilor infractori! ". Autorul nu il mai stiu