| Aly07 a întrebat:

Am auzit de un anumit magazin Romanta sau Romanza nu stiu exact cum se numeste dar stiu ca de acolo se cumpara instrumente muzicale ( eu vreau o chitara) si am auzit ca e pe langa magazinul unirea, a-ti putea sa-mi explicati cum ajung. Multumesc!whistling

2 răspunsuri:
| DrunkShepp a răspuns:

Mai bine incerca la Muzica e foarte bun am luat si eu de acolo o chitara acustica si sunt foarte multumita de ea. Acolo iti acordeaza si chitara daca vrei. Tu alegi ce magazin vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este fix in piata alba iulia, la parterul primului bloc de pe strada caremerge catre linia de tramvai19. Adica cum intri in piata, nu faci sensul giratoriu, ci iesi pe strada ce se face la dreapta,