| EmiliaTonciuVasile a întrebat:

Am de facut un discurs la engleza, ni s-a dat tema la alegere, si nu stiu ce tema sa abordez. Vreau sa scriu despre ceva profund, cum ar fi Sanatatea Sufletului, dar nu stiu ce as putea aborda mai exact. Ceva idei de teme?

Răspuns Câştigător
| GazzaRecordsRo a răspuns:

Nu intra in subiecte pe care nu le intelegi, despre care n-ai citit aproape nimic ( sanatatea sufletului ), ce rost are sa te complici? si eu abordam teme profunde erau intelese decat de profesor, majoritatea nu o sa inteleaga ceea ce vrei sa prezinti,
recomand : violenta psihica

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca habar nu ai ce sa scrii de ce iti iei teme din astea?