| Adda_2262 a întrebat:

HeyhappyPentru in toamna am de facut un proiect cu tema la alegere, iar eu chiar nu stiu despre ce sa scriustraight face. Daca aveti idei pls

3 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Pai poti face despre inceperea unui nou an de scoala, despre anotimpul toamna. Orice!happy mai poti face despre cum ti-ai petrecut tu vara, in ce locuri ai fost...
Iinsa e cam greu pentru ca nu ai specificat clasa si materia
dar eu sper ca te-am ajutat cum am putut eu mai bine:*

funda?big grin

| Adda_2262 explică:

Niciun domeniu nu ne'a fost specificatstraight face Trebuie sa fac proiectu pentru centrul la care fac eu engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Specifica domeniul!