| Raluca_7548 a întrebat:

Am inceput sa scriu poezii si pe unele as vrea sa le fac publice..stiti un site ceva?

Răspuns Câştigător
| baba a răspuns:

Îţi poţi crea tu o pagină personală pe care să le publici. Sau dacă nu... caută reviste literare româneşti. Trimite-le nişte mostre şi poate te strecoară prin pagini!

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Www.poezie.ro
E o comunitate de mii de poeti aici.

Anna
| Anna a răspuns:

Unde a spus si brigaela poezie.ro,acolo am si eu cont.

Janina
| Janina a răspuns:

Eu cand eram pe vremea poeziilor faceam parte dintr-un cenaclu si mi le publicau in volume sau in ziare locale.
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.poezii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar as vrea sa public si eu cateva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu dar daca afli sa-mi zici si mie ca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu acum am sa aflu apoi am sa-ti spun ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu ma chinui d' ceva timp dar in zadar ...am scris multe poezii si vr s imi fac o pagina sau un catalog dar n-am niciun sait p care s intru daca aflati sa-mi sp si mie va rog-pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cartile cel mai bun site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deviantart.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domna eu vam adus ceva dar cand veti vedea no sa va vina sa credeti luminat isus hristos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta e o poezie si sper co o sa o anveti raluca mea draga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluca asta e doar o poezie sper so anveti fata mea draga mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A da si an plus tot eu sunt aceasta e o poezie fata mea mica

| gasca a răspuns:

Puteti publica pe mai multe siteuri. Unul dintre acestea, daca aveti talent poate fi si www.presainblugi.com :) Cititi la Creatii