| TanyaX3 a întrebat:

am inceput sa scriu niste mici povestioare. Nu sunt nu stiu ce, dar as vrea niste pareri. Stiti cumva niste site-uri unde le pot publica? Multumesc

4 răspunsuri:
| cici96 a răspuns:

De ce nu iti faci o pagina de facebook? si le pui acolowinking caut eu o admina la o pagina de facebookwinking

| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Pe facebook, de altfel contacteaza administratorii site-urilor de genul povesti pentru copii sau gradina povestilor!

| Gritsco_Vitalie_1997 a răspuns:

Salut si eu ma ocup cu scrierea doar ca scriu romane fanteai dinpacate nu stiu nicieu unde sa le public

| IoOoA a răspuns:

Incercati pe wattpad (wattpad.com), e un site unde oamenii isi pot publica povestile, dar sa nu uiti sa il setezi pe romana, asa o sa-ti apara mai multe lucruri romanesti(din cate stiu eu). Mai sunt si alte siteuri, dar nu le stiu. Noroc!