| Edward121 a întrebat:

Am o intrebare ciudata! Fratele meu e nascut pe 22 11 2001 si nu stim ce zodie este dintre Scorpion si Sagetator imi puteti spune va rog?

Răspuns Câştigător
| titisan70 a răspuns:

Scorpion100%

17 răspunsuri:
| Fineness a răspuns:

Depinde de ora nasterii. Daca e dimineata, e scorpion, iar dupa-amiaza sagetator. Oricum, 22 e ziua in care astrele sunt in schimbare, so...

| Edward121 explică (pentru Fineness):

Da eera nascut la 10:15

| Innovation a răspuns:

Of toti dati raspunsuri diferite.Sagetatorul este pana pe 22 noiembrie asa ca eu zic ca e sagetator.

| annkaa a răspuns:

Este sagetatorhappy

| vladmR a răspuns:

Sagetator e

| cypryan11 a răspuns:

Sagetator

| cypryan11 a răspuns (pentru cypryan11):

Cine se naste de pe 22 noiembrie pana pe 20 decembrie e sagetator

| IAOIADNAA a răspuns:

Sagetator

| IAOIADNAA a răspuns:

Este sagetator

| Edward121 explică:

M-ati zapacit! Este in functie de anul nasterii: 2001 uitati-va : http://astromax.eva.ro/zodiac_european/22-Noiembrie.html poate acum e sagetator

| Aiureeaaa a răspuns:

laughing,foarte tare

| DoarEuShAtaT a răspuns:

Este scorpion si eu sunt nascut pe 22 ora 11:20 si sunt scorpion

| DoarEuShAtaT a răspuns:

Est scorpion ca si u sunt nascut pe 22 la ora 11:20
este scorpion

| Edward121 explică (pentru DoarEuShAtaT):

Fratemiu e scorpion bine ca si eu da naskt in 1990

| Iulia_Diana_Sasu_1997 a răspuns:

Este scorpion happy

| Iulia_Diana_Sasu_1997 a răspuns:

Este scorpion