| danydanydany a întrebat:

Daca sunt nascut pe 22 noiembrie 1990 la ora 09:50 CE ZODIE SUNT? sagetator sau scorpion?

10 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Un Săgetător 100%.

| GdX a răspuns:

Ce problema interesanta, vaaaaaaaai de asta nu poti dormi tu noaptea? Hai frate sa fim seriosi, da=o in ma-sa de treaba. Daca vrei macar sa stii esti jumi-juma, daca te intereseaza asa ceva ia dracu o carte si citeste. Doamne ce intrebare.

| HaosPatologic a răspuns:

Vezi The enemies of reason.Comunităţile ştiinţifice consideră astrologia o pseudoştiinţă sau o superstiţie.

| BlueByMe a răspuns:

Si eu la fellaughingdoar ca 22. 11. 1996
crd ca sunt sagetator, dar nu stiu sigur, o sa pun si eu o intrebarelaughingbig grin

| Momo_4574 a răspuns:

Sagetator happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sagetator...
j @goodyx@...kre e problema ta? poate chiar nu jtia, cand tu erai mia mic nu8 stateai toata ziua cu cartea in mana, tu nu stii ce face ea acasa, poate citeste, poate nu.; in orice caz nu e problema ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorgetator.este un fel de metis intre cele doua.este o zodie foarteeeee... dar nu preaaaa.intelegi caaaaaa. da nu-i nimic.trece

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu esti nici una nici alta, sau mai stiu eu ce animal, sa stii ca esti om.

| BornFree a răspuns:

Sagetator

| crissx a răspuns:

Ce public recalcitrant mai jos... rolling eyes Frate, esti sagetator! Si daca te nasteai la 12 noaptea...nu-ti face probleme!