| IcsD a întrebat:

Am o tema la desen pe baza a 1 iunie

Vreau sa spun ca sunt varza, nu sunt deloc talentata. Tocmai de aceea nici nu stiu ce sa desenez... Daca ati zice "copii in parc sau in parcul de distractii" nu va ganditi pentru ca am zis nu am talent.

Deci ce sa fac, vreo idee? Dau fundita. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Visatoarea a răspuns:

Niste copii la Disneyland...sau stiu eu...in leagane. sau bucurosi ca au primit jucarii!

ceva semnificativ : o banca, un copac,(lucruri simple) un Soare care zambeste sau are ochelari!

te poti inspira un pic de aici :

http://www.pafcaf.ro/index-picturi-premiate.html

5 răspunsuri:
| Sheridanx a răspuns:

Hm. daca spui ca nu prea te pricepi incearca ceva simplu cum ar fi chipurile a 2-3 copii razand...
Sau ai putea face un tort imens laughing
Sper sa iti iasa ceva tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deseneaza terra cu copii in culoarea rosu, galben, albastru cu desenul acesta am luat locul 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o idee incearca sa desenezi ce iti vine in minte fiindca nu inseamna nimic daca faci frumos sau nu talentul vine din inima si iti sugerez sa iei creionul in mana te gandesti si-ti lasi inima sa deseneze BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deseneaza copii care primeste cadouri de la primar sau eu stiu ca si eu am desen cu tema 1 iunie sunt talentata si la concurs de 1 iunie e cu premi cu bani

| DreamyAndBold a răspuns:

Poti incerca sa faci un soare zambitor si niste copii pe o campie...mai usor de atat nu stiu! bafta!