| IoanaGabby22 a întrebat:

Am primit la scoala o plansa de la Carrefour ( poate stiti si voi ) si avem de desenat ceva in legatura cu Craciunul. Apoi le trimitem la Carrefour si se trage la sorti... aveti vreo idee? Ce sa desenez? Un brad cu cadouri? sau copii care pun o stea in brad? Cel mai bun raspuns ia funda happy

6 răspunsuri:
| GrandTheftAutogamer97 a răspuns:

Da am avut si eu in scoala generala.Deseneaza un peisaj de iarna sau altceva.E alegerea ta happy

| Socaciu_Bianca_1997 a răspuns:

Ai putea face un colaj: sa cuprinzi mai multe secvente importante ale Craciunului, gen impodobirea bradului, mersul la colindat, nasterea Pruncusorului Isus, etc...ce vrei happy

| Intelligente a răspuns:

Sau o sanie trasa de un cal si copii cu clopotei in ea pe un drum si in spate instalatii si lumini la geamuri noaptea....sau ceva chiar legat de carrefour inauntru un brad oameni care se uita sau cumpara ceva legat de craciun cred...

Răspuns utilizator avertizat
| Intelligente a răspuns (pentru IoanaGabby22):

Nu conteaza, dar iti place parerea mea? big grin

| alexix21 a răspuns:

Incearca sa desenezi ceva ce tine de Craciun, specific Craciunului.
Peisaje de iarna, brazi impodobiti etc.