| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadouri ati primit de Craciun? Aveti brad?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Am primit din partea iubitului meu, un set cu bijuterii de argint format din cercei si lantisor cu pandantiv cu inimioara albastra de cristal. Si din partea parintilor mei, produse cosmetice, fructe, role noi, sneakersi din piele si cam atat.
Si din partea lui Leon, o muscatura pe brat. laughing

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O conserva cu fructe

| dannys a răspuns:

Am brad si am primit mai multe cadouri printre care si un telefon care nici nu aveam nevoie dar 2 telefoane nu strica. Spre rusinea mea eu nu prea am facut cadouri sad

| OoBunnyoO a răspuns:

O pereche de cizme, o pereche de pantofi, o camasa, un pulover, o pijama foarte draguta si pufoasa, un ceas si niste chestii mai marunte.

Da, am trei brazi mari, unul in sufragerie si doi pe hol la fiecare etaj. laughing

Tu?

P.S. Nu, nu au toc pantofii. Nici cizmele. tongue

| justanotheruser99 a răspuns:

Un DSLR, si cu toate ca anul acesta nu am vrut brad, am si din acela.

| oglindasultanului a răspuns:

Am brad in gradina, recomand rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate n-am primit nimic
Da, am brad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am brad, n-am beteala, n-am globuri, ingerasi sau orice are legatura cu marketing-ul din perioada asta. Am niste frunze bordo foarte faine, se pun?

Mi-am facut cadou niste picaturi pentru ochi, craciun fericit mie. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe, da

| TanteMarianne a răspuns:

O răceală, asta am primit si de acest crăciun...

| DarthRevan a răspuns:

350 de lei si o camasa, dulciuri.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Da,avem un bradut mare natural la parter iar unul mic si artifical la etaj.Ca si cadou am primit de la parintii mei un plover si la facultate am facut secret santa si am primit o caciula, o cana si niste manusi de la o colega

| Fumiko a răspuns:

Cel mai frumos cadou zăăăăăăpadă.

| ălkjmhgf a răspuns:

Nimic.
N-am.

| ALOALO123 a răspuns:

Am primit Haine, dulciuri etc.
Si nu am avut brad

| RianaAlexia a răspuns:

Da am un bradut mare pe hol, si doi mici. Unul in camera mea si unul in bucatariesmug
Cat despre cadouri, da am primit un hoverboard pe care mi-l doream mult de tot (NU MA LAUD), niste haine, si o bratara de aur foarte draguta. (DIN NOU NU MA LAUD)
Tu ce ai primit? smug

| LovelyGirl3313 a răspuns:

Da,am un brad artificial de 11 ani pe care il impodobesc de multi ani, in fiecare an pun beteala diferita.Pai am primit dulciuri, un parfum Beyonce si un rimelbig grin

| Lle_Nico_1997 a răspuns:

Am un brad, facut din beateala verde pe perete.
Am primit cadouriii! O excursie la ski in Bulgaria si hainute si chestii pentru corp de ingrijire. Craciun fericit