| gabi11000 a întrebat:

Am si eu nevoie de un site sau un magazin fizic sau online nu conteaza sau persoane care lucreaza de acasa si fac decoratiuni cu panglici, forme de animale mai exact din panglici. In engleza vine "ribbon art animals" si nu gasesc nici un site care sa faca pe comanda sau macar sa aiba in stoc. Am nevoie urgent.

3 răspunsuri:
| Speranta12 a răspuns:

Ia si fa-le tu. Daca incepi sa-nveti de pe-acum, o sa-ti fie de folos https://www.youtube.com/results?search_query=ribbon+art+animals

| gabi11000 explică (pentru Speranta12):

Nu prea intelegi contextul de urgent.

| Speranta12 a răspuns (pentru gabi11000):

Hai ca daca te apuci, le faci si singura.