| CrazyMofos a întrebat:

Heii! Daca imi iau online produse LaLa Band comanda vine acasa nu? E URgent!

Răspuns Câştigător
| GandalfTheWizard a răspuns:

Uita-te acolo cand cumperi produsul. Daca acolo zice Fan Curier sau ceva de ganu ti-l aduce acasa isr daca nu trebuie sa mergi sa-l iei de posta.Si eu sunt fan LaLa Band si nu pot sa ma gandesc ce se va mai intampla.Vad ca Andrei lucreaza la Johnny, si are din ce in ce mai multe absente, iar bacul se apropie! Vaii...si doar pentru ca nimeni nu-l va tine in puf in facultate...It is the BEST SERIAL EVER! FAN LALA BAND!

| CrazyMofos explică (pentru GandalfTheWizard):

Pai vreau sa le comand de pe DIVERTa si nu stiu acum ce sa fac sa mi le comand, Ca eu sunt din CAlarasi, iar magazinul din BUcuresti. Si chiar sunt nedumerita!
si Nu scrie Acolo Fan Curie

| GandalfTheWizard a răspuns (pentru CrazyMofos):

Atunci va trebui sa-l ridici de la posta big grin

| CrazyMofos explică (pentru GandalfTheWizard):

E bine si asa!

| GandalfTheWizard a răspuns (pentru CrazyMofos):

Ok big grin.Dar din curiozitate ce ID Mess ai(Sa mai vb despre serial)?

| CrazyMofos explică (pentru GandalfTheWizard):

Heii dar daca as vrea s atrimit comanda astazi, cam in cat timp ar veni?

| GandalfTheWizard a răspuns (pentru CrazyMofos):

Pai, nu stiu cred ca e inchis acum pe magazin online, dar ar sosi cam in maxim 3 zile, depinde de rapisitatea curierului

8 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Pai depinde. Daca iti trimite prin curier vine acasa, dar daca iti trimite prin posta atunci tu tra sa le scoti de la posta.

| Smara333 a răspuns:

Da normal ca vine acasa trebuie sa scrii ce iti cere acole adresa si altele