| brokenkid a întrebat:

Am visat azi noapte ca cica imi erau doi dinti cariati{cei din fata} si miau picat si trebuia sa sarut o fata... poate unii vor rade, dar m-am simtit super naspa! am plans in somn, Is foarte curios ce inseamna acest vis! de ceva vreme tot visez ca imi pica parul si imi cad dintii, hai razi daca vrei dar vreau totusi sa stiu ce semnificatie au aceste cosmaruri! funda al doilea loc folositor iar al 3 lea loc inteligent! mersi mult

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Http://forum.oniromantie.ro - Aici o sa iti raspunda cei care stiu bine despre vise;)

4 răspunsuri:
| QAlessia a răspuns:

Sa sti ca nu-i nimic de ras straight face.Dar. nu cred ca trebuie sa fie o explicatie, toti avem cosmaruri si eu am avut niste cosmaruri consecutive 3 zile. Cred ca pentru ca mananci dupa ora 7. Nu e bine sa mananci dupa ora 7 day dreaming

| memekiki a răspuns:

Poate unii ar rade dar de fapt cred ca toti avem astfel de cosmaruri si asa.si eu, dar uite exista siteuri care interpreteaza vise si asa.Dar sincer faptul ca ai visat faptul ca iti pierzi fie parul sau dintii reprezinta faptul ca s-ar putea sa fi pierdut o persoana draga sau ceva important tie, dar mai poate insemna si nesiguranta, ca si nesiguranta intr-o relatie sau sentimentele propri. sper ca explicatia mea te-a ajutat.big grin

| mary_1175 a răspuns:

Iti este frica de ceva in realitate?

| Alycaaaa a răspuns:

Daca visezi ca ti'au cazut dinti din gura in somn fara sa te doara o sa moara cineva cunoscut i daca te'a durut o sa moara cineva din familie.