| CutuMic a întrebat:

Daca visez un baiat noapte...de care imi place... ce semnificatie are?

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Ca esti indragostita cu adevarathappy.
cauta pe google cartea viselor si gasesti tot asa raspunsurilebig grin
funda?

12 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai.stii ca niciodata nu o sa visezi ceva care nu te intereseaza. Poti sa nu te gandesti deloc la acel lucru si totusi sa il visezi. Am citit intr-o revista mai demult ca orice visezi este de fapt o intruchipare a ta si a sentimentelor, gandurilor tale despre acea persoana. Probabil ca visul tau nu inseamna nimic special. pur si simplu te-ai gandit la baiatul pe care il placi. Sper ca te-am ajutat!kiss

| alessia a răspuns:

Te-ai gandit l el cand ai adormit. poate te-a visat si el pe tine!:*

| Ecou a răspuns:

Ca nu il intereseaza de tine happy

| A12NDRA a răspuns:

Pai daca l-i visat inseamna ca acel baiat a adormit cu gandul la tine, eu stiu ca asa se zice, nu stiu daca e adevarat.

| anyia a răspuns:

Daca te gandesti la el... e normal sa-l visezi. Poate ca si el te place, de obicei cand visezi o persoana inseamna ca respectivul se gandeste la tine, asa ca incearca sa afli detalii... e posibil sa fie un indiciu in viitoarea voastra relatie':d
Multa bafta!

| Agradável a răspuns:

Te gandesti prea mult la el in cursul zilei

| Extasy a răspuns:

Ca iti place mult de el, ca iti doresti sa fii cu el... ziua probabil te gandesti la el sau seara inainte de culcare si de aceea seara il visezi tongue

| ZUzulikii a răspuns:

Ca esti inebunita dupa el:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a gandit la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca adoarme cu gandul la tine daca il visezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putem dezbate probleme cu aceasta tema si multe aletele pe blog;)
http://blogs.blogcreativ.com/Primul-blog-b1/Bine-ati-venit-b1-p1.htm

| Denissa1798 a răspuns:

Nu cred ca ar avea vreo semnificatiehappyil visezi probabil pentru. ca te gandesti mult la elhappy