PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Anunt de larga utilitate publica: la librariile Carturesti, se desfasoara o promotie, iei 3 carti, dar platesti doar 2, de la editura 3! Success la cumparaturi inspirate!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si Humanitas are promotia asta...Toata vara am luat carti de la ei.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Imi placeau ceaiurile de la Carturesti... Si unele carti erau interesante... stiu ca de acolo mi-am luat Motive pentru a zambi de Zig Ziglar... Din pacate la mine in oras nu este... sau daca este nu stiu unde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc! happy