| 3ntzz a întrebat:

Exista in Timisoara, de vanzare carti de origami? In carturesti sau cartea de nisip sau librariile astea?
Da, normal ca pot afla si singur, dar ma gandeam ca poate unii sunt mai informati.
Si nu ma refer la carti in care sunt diagrame din alea extraordinar de simple ci chiar complexe.

2 răspunsuri:
| HDR10 a răspuns:

In librariile mentionate de tine ar trebui sa gasesti asa ceva.

| Graendal a răspuns:

In Carturesti(Cluj) am vazut. Deci probabil ca si in Timisoara.