| RalphTheManYT487 a întrebat:

Hey, deci am vazut pe tik tok mai multe video-uri cum ca daca cumperi 3 mangauri dintr-o librarie Carturesti primesti una gratis, dar nu am vazut nici un anunt cu aceasta promotie pe site. Stie cineva daca aceasta promotie chiar functioneaza sau daca functioneaza, mai e valabila si pe data de 1 iunie inclusiv?

Răspuns Câştigător
| AndrewMarc666 a răspuns:

Da este adevărata, este disponibilă până marți, 1 iunie, cumperi 2 manga iar una ți-o iei tu gratuit! Funda?

| RalphTheManYT487 explică (pentru AndrewMarc666):

Da iti multumesc mult daca nu te superi mai am cateva intrebari : Daca ma duc pe 1 iunie la mall mai e valabila promotia?
Daca de exemplu iau doua manga iar a treia care o vreau nu este in stoc, imi poate veni acasa gen sa mi-o livreze?

3 răspunsuri:
| cccccccccoll a răspuns: