| Analupu183 a întrebat:

Are cineva cont pe facebook casa ne inprietenim va rog spuneti-mi sauloatima de prietena daca vreti pe popescu daria asa ma cheama pe cont

4 răspunsuri:
| adyzone a răspuns:

Sunt o gramada de Popescu Daria pe facebook, asa ca nu avem de unde sa stim care esti tu, da si tu mai multe informatii sau link-ul!
p.s. ai si tu grija la scris, ca ai foarte multe greseli!

| Matt_1772 a răspuns:

De ce esti asa disperata sa ai prieteni pe facebook?!laughing

| love13 a răspuns:

Eu am facebook.Te-am adaugat. happy

| bogdytm a răspuns:

1.Invata sa vorbesti corect gramatical romaneste.
2. Dupa cum se observa din "disperarea" ta, de a avea prieteni pe Facebook pariez ca nu ai mai mult de 13ani.